All for Joomla All for Webmasters

O nás

Sme moderná stavebná spoločnosť

Sme modernou stavebnou spoločnosťou, ktorá je schopná ponúknuť realizácie stavieb akéhokoľvek druhu, a to na vysokej odbornej úrovni.

Vykonávame výstavbu a rekonštrukcie administratívnych, výrobných a obchodných budov, alebo ich častí a realizáciu objektov určených na bývanie.

Počas realizácie využívame vlastné pracovné kapacity a materiálovo-technické vybavenie, prípadne spolupracujeme s overenými dodávateľmi.

Realizácia stavieb

Stavby realizujeme najnovšími pracovnými postupmi s kvalitnými materiálmi, s cieľom odovzdať najvyššiu hodnotu diela pre nášho zákazníka. Vysoký dôraz kladieme na precíznu prípravu stavby, trvalo konštruktívnu komunikáciu so všetkými subjektmi v rámci realizácie diela.

Realizujeme stavby všetkého druhu – ako sú polyfunkčné domy, obytné domy a ich časti, priemyselné haly, rodinné domy a ich časti, strojové omietky, potery, sadrokártony, obklady, dlažby, krovy a ďalšie stavebné diely.

Spolupracujeme s certifikovanými a kvalifikovanými odborníkmi a sme schopní zrealizovať všetky vaše predstavy.

Viac ako 120 realizácií

Naša spoločnosť úspešne realizovala viac ako 120 projektov.

Tím odborníkov

Naša stavebná spoločnosť disponuje tímom odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami. Každá realizovaná stavba je preto pre nás hračka.

Realizujeme široký okruh činností

Naša stavebná spoločnosť zastrešuje komplexné stavebné činnosti. Od prvotného stavebného povolenia, realizáciu stavby, až po kolaudáciu.

Náš tím

 • Róbert Adámik

  Konateľ

  Tel: +421 905 519 759

 • Bátora

  Stavebný dozor / Stavbyvedúci

  Tel: +421 948 190 251

 • Požičovňa

  Požičovňa

  Tel: +421 948 415 000

 • Plastové okná

  Plastové okná

  Tel: +421 948 415 000

Kontaktujte nás

V prípade otázok, alebo požiadaviek nás neváhajte kontaktovať.